שף פרטי בבית

המתכון המושלם לארוחת ערב רומנטית הוא הרבה יותר פשוט ממה שהיה פעם. אם עד עכשיו ההשקעה הנדרשה לארגון ערב שכזה היא קניה של מצרכים, להתקשר לכמה חברים שייתנו לכם מתכונים מוצלחים, ועבודה של כמה שעות במטבח, אז היום מספיק לעשות שיחת טלפון אחת ויש לכם שף בבית. המטלה היחידה שתהיה מוטלת עליכם היא להתלבש יפה, להתבשם בריח טוב ולהגיע בזמן שקבעתם.
שף בבית שלכם יביא את כל הציוד הנדרש בעצמו – המצרכים לבישול, המיכשור ולא תצטרכו לדאוג לכלום. למעשה, ארגון של ארוחת ערב בעזרת שף היא לא רק פינוק לבת הזוג, אלא גם לכם. זו כבר לא טרחה להרים ארוחה שכזו, וגם אתם יכולים להתפנק כמו שמגיע לכם.
לא משנה אם אתם חוגגים מאורע, כמו יום השנה שלכם, או סתם במצב רוח לפנק אחד את השניה. שף פרטי בבית יהפוך כל אירוע, קטן כגדול, סתמי כמיוחד לחוויה קולינארית מפתיעה, מרגשת, מפנקת והכי חשוב – מרגיעה.
אם תרצו אירוע פחות אינטימי, השף יוכל גם להכין ארוחות לאירועים עם מספר גדול יותר של אנשים, הכל לפי בקשתם ובתיאום מראש. אם תרצו לקחת חלק בתהליך הבישול – זוהי גם פעילות נהוגה, ובחירת התפריט תהיה בשיתוף עם השף בבית, על מנת שתוכלו למצות כל ביס עד שבסוף גם תלקקו את כל עשר האצבעות, ותבקשו עוד.
אין תגובות

Post A Comment