מופע בישול עם שף פרטי

כבר שנים שאתה קונה לה את אותן המתנות הבנאליות ושאת מארגנת את מסיבות הרווקות הצפויות מראש. אם גם לכם מתחשק פעם אחת להיות נועזים ולהפתיע, תוכלו להזמין מופע בישול הנעשה על ידי שף מקצועי.

מופע בישול יתואם ייחודית לאירוע – ארוחה רומנטית, מסיבת הפתעה ליום הולדת, חגים ואפילו אירועים לילדים.

מה צפוי לנו במפגש שכזה?
השף מגיע למקום האירוע עם כל הציוד הנדרש למופע בישול, כולל המצרכים, כולל כלי הגשה, אתם לא צריכים לדאוג לכלום. זמן הבישול הוא בהתאם למאכלים הנבחרים, ותוך כדי הבישול תקבלו הסברים, טיפים ואף הומור.

אם האנשים שבאירוע הם קצת חסרי ידע בבישול וצמאים ללמוד עוד, מופע בישול יכול לבוא בצורת סדנת בישול. גם כאן בחירת התפריט תותאם להעדפותיכם, בסיום של ערב כזה תוכלו להנות מהמאכלים שהוכנו במו ידיכם.
מחירים של מופע בישול משתנים בהתאם לסוגי האוכל, כמות המנות וסוג האירוע, אבל בסופו של דבר, המחירים הם בהשג יד למרבית האנשים, וכל אגורה שתוציאו על מופע שכזה תהיה שווה את החוויה הייחודית.
לא עוד ארוחות בנאליות במסעדה לכבוד יום השנה שלכם, ולא עוד מסיבות הפתעה הכוללות בעיקר בלונים וחטיפים. אלטרנטיבת מופע בישול מתאימה לכל רבדי האוכלוסיה, לכל הגילאים ולכל הסיבות שיש לנו לחגוג. השף שיגיע למקום האירוע הוא מקצועי ולא רק במטבח, הוא מבדר וייצור אווירה של ערב בלתי נשכח.
בתאבון.
אין תגובות

Post A Comment