שף פרטי – לא מה שחשבתם

אחת לכמה זמן צץ טרנד חדש ומקורי שמביא לאחת משתי התגובות – או שמרימים גבה ומעקמים פרצוף, או שמרימים גבה ומרביצים חיוך מאוזן לאוז. כמו עם כל דבר חדש, יש כמה מיתוסים שצריך לנפץ, כמ למשל: זה יקר מדי, יהיה משעמם, מדובר בפינוק מיותר והמוצלח מכולם

למה להזמין שף אם אפשר לבשל לבד?

הזמנת שף פרטי לאירוע הולכת והופכת נדירה פחות מכיוון שאנשים מגלים שלא מדובר באפשרות בילוי יקרה כל כך ובמקביל מבינים שמדובר בחוויה חד פעמית ומרתקת, בעיקר לחיך.
כיום ניתן למצוא גם שפים שלא מסתפקים בבישול בלבד, אלא הופכים את החוויה למרתקת ומשעשעת ולא רק קולינרית.
עוד רושם מוטעה גורס ששף פרטי מתאים רק לאירועים קטנים ואינטימיים, כמו ארוחה זוגית רומנטית, או ארוחה משפחית מצומצמת, אבל ניתן לשדרג את כל סוגי האירועיםכמו מסיבת רווקות/רווקים, ימי כיף, מפגשים חברתיים, ימי גיבוש וכמובן בר/בת מצווה וחתונה וכן לשלב סדנאות בישול בניצוחו של השף במסגרת מפגשים שונים וימים מרוכזים בעבודה, או עם החברים.

מהם היתרונות של שף פרטי?

יתרון נוסף של שף פרטי הוא המגוון שהוא מציע בתחום המזון. אוכל הוא נושא חשוב, אבל גם קצת רגיש ולכל אורח יש טעם שונה ודרישות שונות. השף המקצועי המגיע לאירוע מקבל מראש את רשימת הדרישות ומתאים את התפריט לסועדים (בתיאום עם בעלי האירוע) ולא אחת גם את אופן ההגשה וכך נמנע מצב לא נעים בו יושב האורח ולא לוקח חלק בסעודה עצמה, מכיוון שהוא רגיש למזון מסויים, או פשוט לא אוהב אותו.
באיזה סגנונות שף פרטי מבשל?
חוץ מארוחות עריבות לחיך, אפשר להזמין סדנאות בישול לקבוצות של חברים, גם אם אין ארוע מיוחד שצריך לחגוג. סדנאות בישולכאלה יכולות להתמקד בתחום מזון מסויים כמו בשר, מאפים, דגים, מתוקים, אוכל איטלקי, או תאילנדי, כשר וכן הלאה. אפשר להנות מסדנא של טיפים בתחום המטבח והבישול ולצאת גם עם ארוחה מצויינת וגם עם ידע חדש ומועיל.
אירוע אליו הזמנתם שף פרטי מבטיח להיות טעים, שונה ועם נגיעה של סטייל שתשאיר טעם של עוד (בכמה מובנים). את הארוחה יבשל השף, שלא אחת גם יספק בידור מקורי ואת המחמאות תקבלו אתם, על חוויה נפלאה שהענקתם לאורחים ועל הרעיון המצויין שהפך את האירוע להצלחה. ערב נפלא תודות לשף פרטי.

אין תגובות

Post A Comment